Regionaalhaigla valis esmakordselt aasta kõneisikud

Sel aastal andis Regionaalhaigla juhatus aastalõpupeol esmakordselt välja mitu olulist tunnustusauhinda, välja kuulutati aasta meeskond ja aasta kõneisikud 2019.

2019 aasta meeskonna tiitli sai e-intensiivravi meeskond, kes on järjekindlalt panustanud paberivaba ja innovaatilise e-intensiivravi projekti arengusse. Regionaalhaigla võtab esimese haiglana Eestis kasutusele e-intensiivravi süsteemi, mis jätab arstidele ja õdedel rohkem aega patsientidega tegeleda.

Aasta kõneisik 2019 tiitli said prof Margus Viigimaa ja dr Riina Kütner. Mõlemad tohtrid on väga hinnatud erialaspetsialistid, kes on oma tiheda igapäevatöö kõrvalt leidnud aega avalikkuse teavitamiseks terviseteemadel.

Prof Margus Viigimaa on väga aktiivselt esinenud meedias südametervise ja ennetuse teemadel, rääkinud  Regionaalhaigla Tervisepooltunni taskuhäälingu episoodides vererõhust, südamerütmihäiretest, sportimisest ja olnud oluliseks konsultandiks südameteemalises veebikeskkonna www.sydamekeskus.ee loomisel.  „Kõige olulisem on preventsioon,“ rõhutas dr Viigimaa auhinda vastu võttes.

Dr Riina Kütner on tunnustatud onkoloog ja kirurg, kes on andnud alati hea meelega rinnatervisega seotud intervjuusid meedias, panustanud aktiivselt Regionaalhaigla infokanalitesse ning andnud nõu tervisemessidel, kuidas ennetada ja õigeaegselt rinnavähki avastada.

Kuulake prof Margus Viigimaaga Tervisepooltunni podcasti episoode:

Episood 1: Millised on südamehaiguste ohumärgid?
Episood 2: Kõrge vererõhk vajab ilmtingimata ravi
Episood 6: Sport ja südame tervis
Episood 9: Südame rütmihäired