Regionaalhaigla on taastamas oma tavapärast töörütmi

21.04.2020

Eelmisel nädalal alustas Regionaalhaigla kriisist väljumise plaani detailide kokkuleppimist. Patsientide vastuvõtt järk-järgult taastub kriisieelsele tasemele.

Regionaahaigla jätkas ka eriolukorra ajal plaanilise ravitööga. Kuivõrd haigla pidi COVID viiruse tõttu oma tegevust oluliselt ümber korraldama, siis plaanilist ravitööd piirati ja osa patsiente said abi kaugvastuvõttude teel. Sellest nädalast on alustatud plaanilise ravitöö tavapäraste mahtude juurde naasmist. „Meie fookus on nii eriolukorra ajal kui edaspidi patsientide ja töötajate tervise turvalisuse tagamine,“ ütles Regionaalhaigla ravitöö direktor dr Helis Pokker ja lisas: „Sellest nädalast liigume kõikidel erialadel jõuliselt plaanilise ravitöö taastamise suunas võimalikult suures mahus.“

Töömahtude taastamise juures on Regionaalhaigla peamiseks eesmärgiks tagada patsientidele ravi, patsientide turvalisus ja ka tervishoiutöötajate turvalisus seoses jätkuvalt leviva COVID-19 viirusega. Selleks on haigla töökorralduses tehtud vajalikuid muudatused nii isikukaitsevahendite kui raviteekondade osas. Järk-järgult liigutakse vajalike muudatustega ravitöö korralduses edasi võimalikult avatud  ja seejuures ohutu haigla suunas. Täname patsiente mõistva suhtumise eest.

Regionaalhaigla annab kodulehel ja sotsiaalmeedias pidevalt informatsiooni ravitöö korraldamise kohta.