Punased pusad ehk „Märgates inimest“ teemapäev 6. juunil

Regionaalhaigla ühineb esmakordselt rahvusvahelise liikumisega "What Matters To You", mille raames tähistame 6. juunil patsiendipäeva „Märgates inimest“. "What Matters To You" liikumine ja teemapäev on alguse saanud Norrast ning nüüdseks tähistavad seda iga aasta 6. juunil haiglad rohkem kui 50 riigis. Iga inimene on erinev, oma soovide ja vajadustega ning haiglas ei ole sageli aega töökaaslasi ja patsiente päriselt kuulata.

Algatuse mõte seisnebki soovis mõista paremini inimesi meie ümber, igapäevases töökeskkonnas, Algatuse mõte seisnebki soovis mõista paremini inimesi meie ümber, igapäevases töökeskkonnas, küsides tavalise “What’s the matter?” ehk “Mis Teile muret valmistab?” asemel “What matters to you?” ehk “Mis on Teie jaoks kõige olulisem?”

Eestis liitub teemapäevaga sel aastal lisaks Regionaalhaiglale veel kuus tervishoiuteenuse osutajat – Ida-Tallinna Keskhaigla, Ida-Viru Keskhaigla, Pärnu Haigla, Medicum, Viljandi haigla ja Tartu Ülikooli Kliinikum. Teemapäeva mõte on kutsuda haigla töötajaid üles pidama tähendusrikkaid vestlusi nii kolleegide kui patsientidega eesmärgiga saada teada, mis on inimestele tegelikult hetkel kõige olulisem.

6. juunil märkate haiglas ringi liikumas ja töötajate ning patsientidega vestlemas punastes Veri Good pusades Regionaalhaigla töötajaid. Oleme tänulikud, kui jagate meiega oma mõtteid, mis just parasjagu peas mõlguvad! Küsimusele “Mis on Sulle oluline?” saab vastata ka e-küsimustikus: 

 

E-küsimustik